




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для фіксації деталей в положенні, зручному для їх обробки. Неробочі поверхні лещат пофарбовані, знімні губки виконані рельєфно, є ковадло для проведення ударних слюсарних операцій.Лещата можна повернути щодо підстави, вибираючи найбільш зручне положення, і закріпити.
Технічні характеристики
Наявність ковадла: Є
Поворотний механізм: Є
Тип: Швидкозатискні
Ширина губок, мм: 125
Вага упакованого товару, кг: 6,446
Вага, кг: 5,86
Вид: Слюсарні
Висота губок, мм: 20
Додатково
Особливості: Неробочі поверхні лещат пофарбовані, знімні губки виконані рельєфно, є ковадло для проведення ударних слюсарних операцій; Тиски можна повернути щодо основи, вибираючи найбільш зручне положення, та закріпити; Призначені для фіксації деталей у положенні, зручному для їх обробки.
Виробник: SPARTA
Батьківщина бренду: Німеччина
Колір: Оранжевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Висота губок | 20 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 75 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 125 мм |
- Ціна: 1 449 ₴



