
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Струбцина INTERTOOL F-типу стане в пригоді як для професіоналів, так і для домашніх майстрів, використовується для фіксації різних деталей, заготовок при виконанні складальних, столярних та слюсарних робіт.
Надійна конструкція
Основа виконана з міцної сталевої напрямної, ручка дерев'яна. Завдяки пластиковому наконечнику на затискних губках, гарантовано захист деталей, що затискаються від механічних пошкоджень, подряпин.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6007
Розміри
120x1000 мм
Вага
2,734 кг
Об'єм
0,007123 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.734 кг |
| Виступ | 120 мм |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 1000 мм |
- Ціна: 649 ₴


