
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SW-3546
Діаметр свердла
35 мм
Довжина свердла
460 мм
Діаметр хвостовика
12 мм
Вага
1,228 кг
Об'єм
0,000609 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 410 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 510 ₴


