
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SW-2623
Діаметр свердла
26 мм
Довжина свердла
230 мм
Діаметр хвостовика
12 мм
Вага
0,180 кг
Об'єм
0,000071 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина робочої частини | 180 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 160 ₴


