


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Універсальна автоматична струбцина INTERTOOL HT-6022 знадобиться як професіоналу, так і для домашніх майстрів, для виконання дрібних побутових, ремонтних робіт. За її допомогою ви легко зможете зафіксувати різні деталі.
Ефективна робота
Глибина затискання – 60 мм, діапазон – 200 мм. Струбцина легка в управлінні – ви можете працювати однією рукою! Захисні накладки на затискних губках дозволяють надійно закріпити предмети та захищають їх від подряпин та вм’ятин.
Зручна та легка
Ручка пістолетного типу виготовлена з високоякісної пластмаси та має спеціальну форму для зручної роботи.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6022
Розміри
60x200 мм
Вага
0,560 кг
Об'єм
0,001444 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.56 кг |
| Виступ | 60 мм |
| Матеріал струбцини | Пластик, Метал |
| Механізм | Автомат |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоматична |
| Ширина затиску | 200 мм |
- Ціна: 189 ₴


