
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для фіксації деталей в положенні, зручному для їх обробки. Неробочі поверхні лещат пофарбовані, знімні губки виконані рельєфно, є ковадло для проведення ударних слюсарних операцій. Лещата можна повернути щодо підстави, вибираючи найбільш зручне положення, і закріпити.
Особливості:
Матеріал корпусу: конструкційна сталь
Покриття: стійка до деформацій порошкова фарба
Велике ковадло
Зубчаті губки
Поворотна база, 360°
Поліровані ручки
Довговічні та міцні
Лещата виготовлені з конструкційної сталі, відрізняються своєю міцністю, пластичністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Вкриті лещата стійкою до деформацій порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних негативних впливів.
Зручна робота
Велике ковадло (у співвідношенні до загальних габаритів) дозволяє зручно проводити невеликі слюсарні роботи з застосуванням ударів. Зубчаті губки надійно фіксують виріб та запобігають ковзанню деталі.
Поворотна база розширює можливості фіксації деталей у горизонтальній площині на 360° навколо своєї осі – ви можете зафіксувати заготовку у будь-якому зручному для роботи положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Індія |
| Висота губок | 18 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 100 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
- Ціна: 1 215,50 ₴


