
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SW-2046
Діаметр свердла
20 мм
Довжина свердла
460 мм
Діаметр хвостовика
12 мм
Вага
0,480 кг
Об'єм
0,000621 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 410 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 210 ₴


