



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий навскісник INTERTOOL HT-0726 допоможе якісно виконати роботи з розпилу дерев'яних заготовок під заданим кутом. Навскісних представляє собою виріб П-подібної форми, виготовлений з ABS-пластика. На його бокових стінках є вузькі наскрізні прорізи під кутами 22.5, 45 і 90 градусів відносно лінії, вдовж якої розташовується заготовка. Завдяки цьому можна отримати точні і акуратні пропили в поперечному, поздовжньому і кутовому перетинах. Такий навскісник знадобиться при розпилюванні багета, тонких прямолінійних заготовок, планок, рейок, плінтусів. З його допомогою можна виготовити декілька однакових за формою деталей. Закріплення навскісника на робочому місці виконується за допомогою струбцин чи гвинтів.
Особливості
Кути пропилу — 22.5, 45 і 90 градусів;
Простий і надійний інструмент для точних розпилювальних робіт;
Матеріал — ABS-пластик;
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0726
Розміри
320*105*105 мм
Кут пиляння
45°; 90°, 22.5
Вага
0,670 кг
Об'єм
0,005891 куб.м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Пластмаса |
| Робочі кути стусла | 22.5°, 45°, 90° |
| Стан | Новий |
| Тип стусла | Неповоротне (монолітне) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 160 ₴


