




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Щипці для стопорних кілець - необхідний помічник під час ремонту авто, мототехніки та ін. Це корисний інструмент на СТО, в майстерні та в будь-якому гаражі.
Вигнуті щипці на стискання, довжиною 180 мм - незамінний інструмент, коли необхідно акуратно та швидко установити або зняти стопорні кільця.
Надійна конструкція
Виготовлені з міцної 40CrV сталі методом кування. Відрізняються підвищеною зносостійкістю та витримують значні навантаження в умовах тривалого застосування. Фосфатування захищає від зносу, тим самим щипці менше схильні до механічних пошкоджень та захищені від корозії.
Ефективна робота
Прецизійні, точні наконечники щипців (Dмакс=1,8 мм) мають спеціальну форму, яка запобігає зриву та деформації стопорного кільця. Щипці також пройшли спеціальну термічну обробку для досягнення високої твердості.
Зручні в роботі - ручки шорсткі та не вислизають з долоні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-7017
Довжина
180 мм
Матеріал
40CrV
Тип
щипці загнуті на стискання
Особливості
фосфатовані, для кілець 19-60 мм
Вага
0,200 кг
Об'єм
0,000510 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 200 г |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Призначення | Для зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
- Ціна: 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: HT-7017
Щипці для зняття і установки стопорних кілець 180мм, вигнуті на стиск, 40CrV, фосфатовані, поліровані. INTERTOOL HT-7017
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 129 ₴
- +380 (95) 214-21-75


