




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро будівельне пластикове пластикове WoffMann Полша
Матеріал: Гнучкий (еластичний пластик)
Об'єм: 12л.
Діаметр: 30см
Висота: 23см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Woffmann |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.43 кг |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Форма відра | Циліндричне |
| Габарити | |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр | 300 мм |
- Ціна: 67 ₴



