

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердла виготовлені з швидкоріжучої сталі європейського стандарту DIN 338 з 5% присадками кобальту. Свердлять міцну леговану і нелеговану сталь. Впораються з кольоровими і нержавіючими металами (алюмінієм), сірим і ковким чавуном, а також з твердими пластмасами.
Кобальтові свердла вирізняються підвищеною зносостійкістю і великим запасом міцності. Витримують високі режими свердління, завдяки присадкам кобальту і особливостям хімічного складу сплаву.
При тривалому свердлінні твердих металів рекомендуємо охолоджувати олією, водою та іншими розчинами.
Використовуйте ці свердла разом з дрилями, шурупокрутами або з верстатом!
Особливості
Свердлять високолеговані, в'язкі і нержавіючі сталі з межею міцності при розтягуванні до 1100 Н/мм²;
Виняткова стійкість до руйнувань завдяки присадкам кобальту.
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5480
Тип сталі
HSS-Co (Р6М5К5)
Діаметр свердла
8,0 мм
Довжина свердла
115 мм
Довжина робочої частини
75 мм
Кут заточування
135 град
Вага
0,038 кг
Об'єм
0,000043 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 135 град. |
- Ціна: 99 ₴
- В наявності
- Код: SD-5480
Свердло кобальтове по металу 8.0 мм HSS-Co, DIN 338 INTERTOOL SD-5480
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 129 ₴
- +380 (95) 214-21-75


