


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При свердлінні твердих металів рекомендуємо охолоджувати олією, водою та іншими розчинами.
Використовуйте ці свердла разом з дрилями, шурупокрутами або з верстатом!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5025
Вага
1,700 кг
Тип сталі
HSS
Діаметр свердла
2.5 мм
Довжина свердла
57 мм
Довжина робочої частини
30 мм
Кут заточування
118 °С
Спіральна заточка
20-30 °С
Об'єм
0,000003 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 57 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 118 град. |
- Ціна: 5 ₴


