




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір щипців INTERTOOL HT-7001 призначений для зняття та встановлення внутрішніх і зовнішніх стопорних кілець. У комплект входять 4 щипці довжиною 150 мм для роботи з різними типами стопорів під час ремонту авто, техніки та механізмів.
Призначення
Щипці для стопорних кілець - необхідний помічник під час ремонту авто, мототехніки тощо. Це корисний інструмент на СТО, в майстерні та в кожному гаражі.
Набір прямих та вигнутих знімачів стопорних кілець - незамінний інструмент, у випадку, коли необхідно акуратно та швидко встановити або зняти стопорні кільця.
Ефективна робота
Прецизійні точні наконечники щипців мають спеціальну форму, яка запобігає зриву та деформації стопорного кільця. Щипці також пройшли спеціальну термічну обробку для досягнення високої твердості.
Ручки щипців з протиковзним покриттям, не ковзають та забезпечують комфортну роботу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-7001
Довжина
150 мм
Кількість
4 од.
Вага
0,542 кг
Об'єм
0,000773 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 542 г |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Призначення | Для зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴
- В наявності
- Код: HT-7001
Набір щипців (4шт) для зняття та встановлення стопорних кілець 150 мм INTERTOOL HT-7001
399 ₴
- +380 (95) 214-21-75





