




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 40-зубчастий ніж,
- Твердосплавні напайки
- Простота монтажу.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.33 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 40 шт. |
| Перфорація | Так |
| Побідитові напайки | Так |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Диск |
- Ціна: 135 ₴
- В наявності
- Код: 07691
Диск для тримера вогнутий побідитовий 25,4x254 мм, 40-зубчастий, Ніж для бензокоси, мотокоси
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (95) 214-21-75







