




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо оригінальне гумове цільнолите колесо на металевому диску з кульковим підшипником.
Характеристики:
Розміри: 38 × 8 × 38 см.
Діаметр колеса: 380 мм.
Діаметр осі: 16 мм.
Довжина осі: 240мм.
Підшипник: кульковий.
Вага колеса: 5,4 кг.
Макс. навантаження: 250 кг.
Переваги гумових цільнолитих коліс:
Колесо без проколів (не має повітря в зв’язку з чим не боїться проколів).
Стійке до механічних пошкожень.
Витримує високі навантаження.
Недоліки цільнолитих коліс:
Гірші амортизаційні властивості порівняно з пневматичними.
Незмінна гумова частина (шина).
Застосування:
Широко застосовується на будмайданчиках, на зварювальних постах і в сільському господарстві.
Найкраще підходить для рівних твердих поверхонь та високих навантажень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Діаметр | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Вантажність | 250 кг |
| Діаметр колеса | 380 мм |
- Ціна: 849 ₴





