




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель флейцевий INTERTOOL KT-1063 призначений для нанесення фарби, лаку, ґрунтовки та антисептиків. Натуральна щетина забезпечує рівномірне нанесення матеріалу, а ширина 63 мм дозволяє швидко фарбувати поверхні середнього та великого розміру.
Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.
Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка, дерев'яна, не вислизає з долоні та не обтяжує руку при тривалому використанні. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL KT-1063
Ширина
63 мм
Довжина
46 мм
Товщина
16,5 мм
Матеріал
натуральний свинячий ворс
Матеріал рукоятки
деревина
Вага
0,063 кг
Об'єм
0,000286 куб.м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 51 г |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Плоска |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Глибина | 15 мм |
| Довжина ворсу | 44 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 47 ₴
- В наявності
- Код: KT-1063
Пензель флейцевий 63×16.5×46 мм INTERTOOL KT-1063, малярний пензель 63 мм
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (95) 214-21-75




