



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель флейцевий INTERTOOL KT-1376 призначений для нанесення фарби, лаку, ґрунтовки та антисептиків. Натуральний ворс забезпечує рівномірне нанесення матеріалу, а пластикова ручка стійка до фарб і розчинників та легко очищується.
Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.
Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка та не обтяжує руку при тривалому використанні. Виготовлена з пластику, стійка до різних рідин та фарб, легко очищається. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL KT-1376
Розмір
3”
Ширина
76 мм
Товщина
13 мм
Довжина ворсу
44 мм
Матеріал рукоятки
пластик
Матеріал
натуральний ворс
Вага
0,048 кг
Об'єм
0,000236 куб.м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 50 г |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Плоска |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Глибина | 12 мм |
| Довжина ворсу | 38 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 36 ₴
- В наявності
- Код: KT-1376
Пензель флейцевий 76×13×44 мм INTERTOOL KT-1376, малярний пензель 76 мм
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (95) 214-21-75


